MISCELLANEOUS / Miscellaneous / One-armed bandit 11198265
nr 1119 8265
ONE-ARMED BANDIT
Cherryföretagen, height: 160 cm, ej funktionsgranati, wear, damages.
Cherryföretagen, höjd: 160 cm
Condition: ej funktionsgranati, slitage, skador
2000
SEK 1000
Monday July 17 2017
at 20:33:25
17/7 05:54:10